Модні покази сьогодні — це впевненість у кожному русі моделі, що крокує подіумом! Наші моделі вміло проносять подіумом не лише свій образ, а й його цілковиту історію, підкреслюють родзинку та акцентують увагу глядача на деталях. Наші викладачі — професійні моделі, які вважають, що дефіле — це саме той вид мистецтва, у якому найважливішими ознаками є невимушеність та спокій. Цього вони й навчають маленьких моделей! На уроках з фото-позування ми показуємо найвдаліші ракурси, вчимо робити найвдаліші кадри — забути про камеру й просто бути собою: впевненою та заворожуючою моделлю — тут і зараз! На заняттях з модельного етикету — діти вчаться правилам поведінки на зйомках та показах, як відбувається підготовка, проведення, та завершення замовних рекламних та внутрішніх фотосесій, відеозйомок та показів. У нашій студії Ваша дитина опанує навики акторської майстерності: викладачі пропрацюють з нею кожну емоцію, щоб кожен кадр на фотосесії був ефектним та особливим! На заняттях із журналістики діти вчаться правильної вимови, працюють з голосом, мімікою та емоціями — вчаться нівелювати ними на камеру. Також моделям, як публічним особам, потрібно правильно та ретельно подавати інформацію — цього наші викладачі також навчають! Наші кваліфіковані психологи допоможуть дитині відпустити непотрібні емоції, важкі думки, допоможуть подолати несприйняття себе і знайти мотивацію для руху вперед!

Ми навчаємо:

  • Дефіле

Модні покази сьогодні — це впевненість у кожному русі моделі, що крокує подіумом! Дитячі дефіле особливо привертають увагу, вони — конкурентна перевага для власника бренду, адже малечі неабияк складно виокремити себе серед сотень інших. Проте, наші модель вміло проносять подіумом не лише свій образ, а й його цілковиту історію, підкреслюють родзинку та акцентують увагу глядача на деталях. Для нас найважливішою є робота над поставою моделі, її пластикою та ритмічністю. Не менш вагомими є й емоційні фактори — розкутість при виході на подіум та впевненість у кожному наступному кроці. Наші викладачі — професійні моделі, які вважають, що дефіле — це саме той вид мистецтва, у якому найважливішими ознаками є невимушеність та спокій. Цього вони й навчають маленьких моделей! Між іншим, модельна хода завжди стане у нагоді Вашій дитині, адже це: хороша постава, впевнений крок, витончений рух.

Окрім дефілювання, на заняттях наші моделі опановують мистецтво фотопозування — невід’ємної складової учасників модельного бізнесу.

  • Журналістика

Можливо, Ваша дитина мріє стати блогером чи телеведучою? На заняттях із журналістики діти вчаться правильної вимови, працюють з голосом, мімікою та емоціями — вчаться нівелювати ними на камеру. Також, моделям, як публічним особам, потрібно правильно та ретельно подавати інформацію — цього наші викладачі також навчають! Яке інтерв’ю — вдале? Про що говорити з представниками ЗМІ? Як себе поводити, якщо не знаєш відповіді на запитання журналістів? Що робити, якщо «боїшся» камери? Працюємо над подачею матеріалу, ораторством, артикуляцією, мовними помилками, долаємо страхи! І, безперечно, вчимося правильно презентувати себе!

  • Модельний етикет

На заняттях з модельного етикету діти вчаться правилам поведінки на зйомках та показах, як відбувається підготовка, проведення, та завершення замовних рекламних та внутрішніх фотосесій, відеозйомок та показів.

  • Фото-позування

Наші викладачі покажуть найвдаліші ракурси, навчать робити найепатажніші кадри — забути про камеру й просто бути собою: впевненою та заворожуючою моделлю — тут і зараз!

  • Акторська майстерність

У нас усе взаємопов’язане! Вдале позування без правильно поданих фотографу чи глядачеві емоцій — неможливе! У нашій студії Ваша дитина опанує навики акторської майстерності: викладачі пропрацюють з нею кожну емоцію, щоб кожен кадр на фотосесії був ефектним та особливим! Проте, вчасно стримати гнів, показати задоволення або ж, навпаки, байдужість — це дуже потрібні навики у житті кожної людини.

  • Психологія

Багато страхів, переживань та болю приносимо у доросле життя з дитинства. Ми ж вважаємо, що увесь негатив потрібно залишати завжди у минулому, задля щасливого майбутнього — без образ і непотрібних флешбеків. А от хороше — усе носити із собою! Приємні спогади — найкращі ліки, чи не так? Наші кваліфіковані психологи допоможуть дитині відпустити непотрібні емоції, важкі думки, допоможуть подолати несприйняття себе і знайти мотивацію для руху вперед! Часто, декількох розмов та занять у групі достатньо, щоб дитина почала більше усміхатися та подобатися собі. А якщо ти подобаєшся собі — тобою захоплюються й інші!

Викладачі нашої модельної агенції «Caramel» допомагають дітям 4-15 років стати впевненішими в собі, навчають основ моделінгу, акторської й журналістської діяльності — відкривають світ модельного та шоу-бізнесу!

Хочете, щоб Ваша дитина навчилася впевнено крокувати подіумом, давати інтерв’ю, позувати перед об’єктивами фотокамер? Була успішною та впевненою в собі? Ми знаємо, як це здійснити, оскільки вся наша команда прагне, щоб Ваша дитина, в першу чергу — позбулася комплексів, страхів та невпевненості, а натомість знайшла себе, опанувала, полюбила... й сміло показувала, як особистість, себе всьому світові. Неважливо де — крокуючи подіумом чи просто вулицею, Ваша дитина буде впевненою у кожному своєму наступному кроці.